×

تغییرات و بروزرسانی ها :

امروز یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
بروز رسانی : فروردین ۲۰, ۱۳۹۴
Tel : 03195023870
Mob : 09132293870
Email : Madiseh3870[at]gmail.com

طرح فرهنگی مذهبی ریحان

طرح طراحی وبسایت و سامانه پیامک تبلیغاتی

یک وقت جلوى شما یک سبد سیب مى آورند. شما اول براى کناریتان برمى دارید، دوباره بعدى را به نفر بعدى میدهید، دقت کنید تا زمانیکه براى دیگران بر مى دارید سبد مقابل شما میماند ولى حالا تصور کنید همون اول براى خود بردارید، میزبان سبد را به طرف نفر بعد مى برد نعمتهاى خدا اینطور است، سبد را مقابل خود با بخشش نگه دارید. [بیشتر بخوانید]
طرح طراحی وبسایت و سامانه پیامک تبلیغاتی
shadow
طرح مذهبی ریحان بهترین ها را در سال جدید برای شما آرزو می کند و بهرین ها را برای شما از خداوند منان خواهان و خواستار است.
برای به روز رسانی مطالب سایت خلج افکت از کلید F5 استفاده کنید.

قوانین

مشتری گرامی ، لطفا قبل از هرگونه سفارش اینترنتی وبسایت خود و و واریز وجه به حساب طرح فرهنگی مذهبی ریحان ، قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات سایت طرح فرهنگی مذهبی ریحان:

مقدمه: به منظور خرید و پشتیبانی و سازماندهی بهتر و دقیق تر ، مطالعه مطالب و قوانین طرح فرهنگی مذهبی ریحان برای تمام دوستان و کاربران عزیز ضروری به نظر می رسد خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید. ابتدا اینکه : “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” چه طرحی است ؟

طرح فرهنگی مذهبی ریحان طرحی  است که به منظور واگذاری اینترنتی وبسایت ویژه هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی و با هدف توسعه تجارت الکترونیک توسط گروه طراحی و برنامه نویسی ایده پردازان مهر گستر  تاسیس و راه اندازی شده است، این طرح به عنوان یک طرح و ایده ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت نموده و در چارچوب آنها فعالیت می نماید. نکات قابل توجه جهت استفاده خریداران محترم سایت:

 • ۱) روند فروش از طرف “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” با خریداران با کمال میل و رغبت و در شرایط جسمی و روحی مناسب بوده و طرفین ( فروشنده و خریدار ) کاملا به شرایط پشتیبانی و قیمت ها واقف بوده و متعهد گردیده اند.
 • ۲) “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” صرفا سایتی تخصصی در امور طراحی وب بوده و در زمینه طراحی وبسایت ویژه هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی در چارچوب قوانین جاری و عرفی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و خود را موظف به اجرای تمامی آنها می داند و از طرفی چون خریداران وبسایتها  تمامی امور اجرایی را شخصا و بدون دخالت دست اندرکاران “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” به انجام می رسانند ، موظفند در قرار دادن مطالب و یا تبلیغات بر روی سایت خود که برگرفته از تمپلت تولید شده ماست تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را کاملا مراعات نماید و صرفا به تبلیغ کالا و یا خدمات مجاز اقدام نمایند ، بدیهی است در صورت تخلف ، مسئولیت اعمال و یا عواقب ناشی از آن به عهده خریدار بوده و فروشنده در این زمینه مسئولیتی ندارد.
 • ۳) “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و با ارائه تعهداتی ارائه می نماید. ما ادعایی در مورد خالی از اشکال بودن صد در صدی تمپلت و وبسایت عرضه شده نداریم ولی این اطمینان را به شما خواهیم داد که محصولاتمان تا حدود ۹۵% بدون ایراد بوده و با نیازهای شما تطابق داشته و ایده های آن از ۰ تا ۱۰۰ کاملا اختصاصی بوده و از کسی و یا سایتی تقلید و یا کپی برداری نشده است. تمپلت ها کاملا حرفه ای بهینه شده و در نتیجه بسیار سریع لود شده و لذت شیرین و واقعی یک سایت کارا و جذاب را به کام شما خواهند چشانید ،تمپلت ها کاملا سئو شده و رصد جستجوگر ها را بسیار ساده و آسان کرده اند.
 • ۴) “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” مسئولیتی در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روی سایت را نمی پذیرد و در صورتی که خریدار بر روی کدهای ارسالی دستکاری غیر حرفه ای انجام دهد و بدون هماهنگی بخش هایی را به آن بیافزاید ، به صورت اتوماتیک مسئولیت طراحی و پشتیبانی از آن سفارش ساقط می شود .
 • ۵) “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” ممکن است برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ایمیل و یا پیامک هایی را ارسال نماید.
 • ۶) “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” بخشی به نام پشتیبانی ( پرسش و پاسخ ) دارد ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی به سوالات غیر مرتبط با سفارش و غیره به علت حجم تماس های داده شده ندارد. این سرویس بصورت اضافی برای کمک به خریداران ارائه می گردد و فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به وبسایت های ارائه شده می باشد.
 • ۷) خریدار موظف است از کلیه اطلاعات محرمانه خود از قبیل شناسه و رمز عبور و کدهای ارسالی وبسایت خود محافظت نماید تا در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد. فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات محرمانه خریدار ندارد. البته فروشنده حافظ آن دسته از اطلاعات خریدار که در سیستم “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” ذخیره شده است اعم از آدرس و شماره تلفن و … خواهد بود.
 • ۸) به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل ( از طریق روش های موجود پرداخت ) پرداخت نشده باشند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه ، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد.
 • ۹) کلیه تمپلت های موجود در “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” همگی سالم بوده و قبل از واگذاری تحت آزمایش قرار گرفته اند. با این وجود خریداران گرامی همواره قادر خواهند بود تا عیوب احتمالی سفارش را از طریق بخش پرسش و پاسخ اعلام نمایند و مسئولین فنی “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” موظف هستند تا در سریعترین وقت ممکن نسبت به برطرف نمودن مشکلات اقدام نمایند.
 • ۱۰) وبسایت های خریداری شده توسط مشتریان به هیچ عنوان تعویض یا وجه آنها پس داده نخواهد شد. پس لطفا قبل از خرید تمپلت وبسایت خود کاملا تصمیم گیری نموده و در هنگام خرید بسیار دقت داشته باشید تا مشکلی متوجه شما نشود.
 • ۱۱) پشتیبانی وبسایت “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” فقط در حد رفع اشکال و ست کردن تمپلت با دسته بندی ها و … بوده و شامل تغییر در طرح و layout کلی تمپلت نخواهد شد ، چناچه بعد از خرید مایل به تغییر بخشی از تمپلت توسط متخصصین ما باشید، بایستی وجه کامل این شخصی سازی را پرداخت نمایید.
 • ۱۲) پشتیبانی “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” تا زمانی تداوم خواهد داشت که لوگو و کپی رایت “شرکت ایده پردازان مهر گستر” یا “طرح فرهنگی مذهبی ریحان” از فونت تمپلت وبسایت خریداری شده توسط مشتریان حذف نشده باشد. چنانچه به هر دلیلی این کپی رایت حذف شود پشتیبانی انجام نخواهد شد.

آمار بازدید سایت

 • کاربران حاضر: 0
 • بازدید امروز: 137
 • بازدیدکننده امروز: 29
 • بازدید دیروز: 218
 • بازدید کننده دیروز: 44
 • بازدید هفته: 7,661
 • بازدید ماه: 185,947
 • بازدید سال: 1,031,181
 • ورودی موتور جستجو: 0

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید