×

تغییرات و بروزرسانی ها :

امروز چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
بروز رسانی : شهریور ۱۰, ۱۳۹۳
Tel : 03195023870
Mob : 09132293870
Email : Madiseh3870[at]gmail.com

طرح فرهنگی مذهبی ریحان

طرح طراحی وبسایت و سامانه پیامک تبلیغاتی

یک وقت جلوى شما یک سبد سیب مى آورند. شما اول براى کناریتان برمى دارید، دوباره بعدى را به نفر بعدى میدهید، دقت کنید تا زمانیکه براى دیگران بر مى دارید سبد مقابل شما میماند ولى حالا تصور کنید همون اول براى خود بردارید، میزبان سبد را به طرف نفر بعد مى برد نعمتهاى خدا اینطور است، سبد را مقابل خود با بخشش نگه دارید. [بیشتر بخوانید]
طرح طراحی وبسایت و سامانه پیامک تبلیغاتی
shadow
طرح مذهبی ریحان بهترین ها را در سال جدید برای شما آرزو می کند و بهرین ها را برای شما از خداوند منان خواهان و خواستار است.
برای به روز رسانی مطالب سایت خلج افکت از کلید F5 استفاده کنید.

درباره طرح

یک وقت جلوى شما یک سبد سیب مى آورند.
شما اول براى کناریتان برمى دارید، دوباره بعدى را به نفر بعدى میدهید، دقت کنید تا زمانیکه براى دیگران بر مى دارید سبد مقابل شما میماند ولى حالا تصور کنید همون اول براى خود بردارید، میزبان سبد را به طرف نفر بعد مى برد
نعمتهاى خدا اینطور است، سبد را مقابل خود با بخشش نگه دارید.

طرح فرهنگی و مذهبی ریحان در قالب ایده و طرحی فرهنگی و مذهبی برای هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی طراحی و اجرا می شود که در این طرح هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی می توانند از خدمات این طرح که شامل طراحی وبسایت ، سامانه پیامک تبلیعاتی و همچنین ارائه فایلهای لایه باز ملی و مذهبی هست با کمترین هزینه ممکن و بالاترین کیفیت بهره برده و بتوانند با این خدمات ارزنده وارد جوامع مجازی و اینترنت شده و مطالب، فیلم و عکس و مقالات مذهبی و فرهنگی بارگذاری نموده و به راحتی جایگاه ارزنده ای برای مذهبی ها و فرهنگی ها ایجاد کنیم.

این طرح با همکاری جمعی از مذهبی ها و فرهنگی های استان اصفهان و با همکاری و زیر نظر شرکت ایده پردازان مهر گستر راه اندازی شده و به صورت مجازی در کل ایران قابل اجرا بوده و محدودیتی ندارد. برای ترویج فرهنگ استفاده از وبسایت برای هیئات مذهبی و کانون های فرهنگی و ایجاد جایگاهی برای مذهبی ها و فرهنگی ها لطفا این طرح را انتشار دهید.

آمار بازدید سایت

  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 175
  • بازدیدکننده امروز: 33
  • بازدید دیروز: 557
  • بازدید کننده دیروز: 82
  • بازدید هفته: 26,239
  • بازدید ماه: 119,827
  • بازدید سال: 1,125,144
  • ورودی موتور جستجو: 0

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید